Imieniny:
Konrad Frysztak musi odejść!

Dodano: 20.03.2017 12:16 | 605 odsłon | 0 komentarzy

Źródło: www.pbhremar.pl
Źródło: www.pbhremar.pl


Parlamentarzyści podczas zwołanej w poniedziałek, 20 marca konferencji prasowej poruszyli temat inwestycji drogowych w Radomiu. Parlamentarzyści zajęli się sprawą alei Wojska Polskiego, zachodniej obwodnicy Radomia oraz ul. Wolanowskiej.
Zdaniem posła Marka Suskiego, pieniądze, które udało się pozyskać politykom PiS-u na budowę alei zostały utracone: - 60 mln. zł przepadło - mówił poseł Suski podczas spotkania z dziennikarzami:
[audio url="images/mp3/info/W_zadaniaa.mp3"]
Posłów dziwi również fakt niepodjęcia przez władze miasta subwencji zwłaszcza, że zdaniem posła Andrzeja Kosztowniaka, ocena dotycząca wniosku na budowę alei Wojska Polskiego byłaby jednoznacznie pozytywna. Były prezydent Radomia zauważa również, że władze Radomia odrzucają pomoc, jaką parlamentarzyści zadeklarowali poprzez podpisany przez Jarosława Kaczyńskiego Traktat dla Radomia:
[audio url="images/mp3/info/W_zadaniaa1.mp3"]
Nieudolność radomskich władz posłowie podkreślili także w przypadku zachodniej obwodnicy Radomia. W przypadku tej drogi, a także budowy ulicy Wolanowskiej złożona dokumentacja nie była kompletna. Przez to Radom nie otrzyma dofinansowania na remonty tych dróg. Szef radomskiego Prawa i Sprawiedliwości - radny Marek Szary - zarzuca władzom miasta wpisanie jako swoich priorytetów inwestycji drogowych, o których kosztach i realizacji nie miały pojęcia: - W ten sposób ani trasa N-S, ani ul. Wolanowska nie są przygotowane do remontów - podkreślał radny:
[audio url="images/mp3/info/W_zadaniaa2.mp3"]
Winą za nieudolne działania dotyczące sieci dróg w Radomiu podczas konferencji obarczeni zostali Prezydent Radomia - Radosław Witkowski oraz odpowiedzialny za inwestycje drogowe w mieście wiceprezydent Konrad Frysztak. - Oczekiwaliśmy od kilku miesięcy, że prezydent troszeczkę "wstrząśnie" swoim współpracownikiem. Teraz pozostaje nam nie apelować, a żądać od prezydenta decyzji. - powiedział poseł Andrzej Kosztowniak:
[audio url="images/mp3/info/W_zadaniaa3.mp3"]
Sprawę komentuje Prezydent Radomia Radosław Witkowski: - Poraz kolejny mam wrażenie, że parlamentarzyści próbują bić się w szerokie piersi prezydenta Frysztaka za swoje grzechy i zaniechania:
[audio url="images/mp3/info/W_zadaniaa4.mp3"]
Do żądań parlamentarzystów odniósł się również wiceprezydent Konrad Frysztak: - Przywilejem polityków jest to, żeby składać absurdalne wnioski, a moim obowiązkiem jest realizowanie rzeczy ważnych dla radomian. Prawda jest taka, że poprzedni mówił o tym osiem lat, a tak naprawdę nic nie zrobił:
[audio url="images/mp3/info/W_zadaniaa5.mp3"]

Więcej w serwisie radioplus.com.pl »Kod z obrazka
KomentarzeKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2019 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone