Imieniny:
Wiadomości z tagiem Grzegorz Schetyna  RSS
Politycy PO sadzili drzewa, spisała ich policja

Dodano: 21.03.2017 13:00 | 278 odsłon | 0 komentarzy

Sadzenie drzewa jest symbolem życia i wytrwania, jesteśmy tu, aby pokazać, że nie zgadzamy się na hekatombę drzew, która odbywa się od kilku tygodni w Polsce - powiedział szef PO Grzegorz Schetyna. We wtorek w Warszawie politycy i samorządowcy PO zainicjowali ogólnopolską akcję sadzenia drzew, która zakończyła się spisaniem posłów przez policję.

Źródło: www.tvn24.pl

Tak wygląda żona Schetyny! Przypomina wam kogoś?

Dodano: 21.03.2017 11:13 | 815 odsłon | 0 komentarzy


Grzegorz Schetyna (54 l.) bardzo rzadko na salonach pojawia się z żoną Kaliną. Ostatnio zrobił wyjątek i przyszedł wraz z ukochaną na galę Orłów 2017. Małżonkowie dali się sfotografować, choć gołym okiem było widać, że towarzyszka lidera Platformy Obywatelskiej pod obstrzałem fotoreporterów czuła się znacznie mniej swobodnie niż jej mąż. W oczy rzucało się coś jeszcze, a mianowicie fryzura żony polityka. Wygląda na to, że ona i pierwsza dama Agata Duda czeszą się u fryzjerów o podobnych inspiracjach! Jest zbieżność?

Źródło: www.pomponik.pl

"Jeśli Petru nie poprze, to będzie za PiS"

Dodano: 21.03.2017 8:11 | 397 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli lider Nowoczesnej Ryszard Petru podejmie decyzję, żeby głosować przeciwko wnioskowi PO o wotum nieufności wobec rządu, to znaczy, że będzie głosował za PiS - podkreślił szef PO Grzegorz Schetyna. Dodał, że opozycja powinna łączyć się wokół wniosku Platformy.

Źródło: www.rp.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone