Imieniny:
Wiadomości z tagiem Intel  RSS
Kierowca

Dodano: 21.03.2017 13:13 | 517 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Inter Cars
Do Oddziału w Jankach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Osoby zatrudnione na tym
Lokalizacja: mazowieckie, Janki
Obszar zawodowy: Motoryzacja

Tagi: Intel, Praca
Źródło: www.praca.pl

Intel kupił właśnie Mobileye za 15 MILIARDÓW dolarów!

Dodano: 21.03.2017 11:26 | 1020 odsłon | 0 komentarzy

Amerykańska firma Intel rozpoczęła właśnie proces przejęcia izraelskiego Mobileye - firmy, która może pochwalić się jednym z najbardziej uniwersalnych systemów projektowanych z myślą o autonomicznych samochodach.

Źródło: www.chip.pl

Sztuczna inteligencja Zuckerberga w akcji

Dodano: 21.03.2017 11:26 | 560 odsłon | 0 komentarzy

Mark Zuckerberg jest zajęty pracą nad autorską sztuczną inteligencją. To, jak tłumaczy miliarder, autorski projekt hobbystyczny i przynajmniej na razie nie jest w żaden sposób związany z Facebookiem.

Źródło: www.chip.pl

Mark Zuckerberg chwali siÄ™ swoim cyfrowym lokajem

Dodano: 21.03.2017 11:26 | 569 odsłon | 0 komentarzy

Dyrektor generalny Facebooka, zainspirowany Jarvisem z Iron Mana, postanowił stworzyć sztuczną inteligencję do zarządzania jego domem. Teraz chwali się tym, co udało mu się już stworzyć.

Źródło: www.chip.pl

Sztuczna inteligencja Google potrafi czytać z ruchu ust

Dodano: 21.03.2017 11:26 | 510 odsłon | 0 komentarzy

Naukowcy z grupy Deep Mind - sekcji Google zajmującej się sztuczną inteligencją - oraz badacze z oxfordzkiego uniwersytetu, stworzyli oprogramowanie, które z dużą dokładnością radzi sobie z odczytywaniem słów z ruchu warg.

Źródło: www.chip.pl

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa w Radomiu

Dodano: 21.03.2017 8:18 | 717 odsłon | 0 komentarzy


W Radomiu inicjatywę przejęły Aldona Sikora - mama 2,5 rocznej Tosi i Patrycja Mrozowicz - mama 2,5 rocznej Nikoli. - Jako matki nie możemy pozwolić, by nasze dzieci były zamknięte w czterech ścianach. Zależy nam na tym, by wszyscy wiedzieli o tym, że "zespolaki" to normalne dzieci, które potrafią się bawić, potrzebują przyjaźni i kontaktu z rówieśnikami. - mówi Aldona Sikora.
Impreza rozpocznie się o godz. 11:00 w Parku Kościuszki. Wystąpi tam teatr osób z Zespołem Downa, będzie również niespodzianka dla miłośników muzyki. Później uczestnicy przejdą korowodem przez radomski deptak. Podczas marszu rozdawane będą ulotki dotyczące choroby i osób nią dotkniętych. Następnie, organizatorki zaproszą do Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, gdzie obejrzeć będzie można wystawę poświęconą osobom z Zespołem. W Muzeum wyświetlony będzie również film przygotowany właśnie z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa.
Natomiast o godz. 16:30 na Scenie Oratorium Św Filipa Neri przy ul. Grzybowskiej 22 odegrany zostanie spektakl przygotowany przez Młodzieżowy Teatr Integracyjny "A właśnie, że TAK". Przedstawienie opowie o narodzinach chłopca z zespołem Downa i emocjach jakie towarzyszą w tych okolicznościach jego mamie.
Scenariusz przygotowała i reżyserią zajęła się Tatiana Kaplińska - kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej "Do Celu ", prywatnie mama "zespołowego" Macieja. Na scenie natomiast pojawi się młodzież V Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Radomiu, Publicznego Gimnazjum nr 2 oraz III Liceum Ogólnokształcącego im Dionizego Czachowskiego w Radomiu.
Zespół Downa, trisomia 21, dawniej nazywany mongolizmem – zespół wad wrodzonych spowodowany obecnością dodatkowego chromosomu 21. Nazwa pochodzi od nazwiska brytyjskiego lekarza Johna Langdona Downa, chorobę opisał w 1866 roku. W 1959 roku Jérôme Lejeune odkrył, że u podstaw zespołu wad wrodzonych leży trisomia 21. chromosomu.Osoby z zespołem Downa mają mniejsze zdolności poznawcze niż średnia w populacji zdrowej. Wahają się one od lekkiej do umiarkowanej niepełnosprawności intelektualnej. Zaburzenia rozwojowe manifestują się głównie jako skłonność do zawężonego myślenia lub naiwność. Niewiele osób wykazuje niepełnosprawność intelektualną w stopniu głębokim.
Niedopasowanie genotypowe Aldona Sikora porównuje do dwóch skarpetek nie do pary: - Widzimy, że coś jest nie tak, ale można z tym żyć.

Źródło: radioplus.com.pl

Co nowego w Intelu?

Dodano: 21.03.2017 0:05 | 501 odsłon | 0 komentarzy

10 lat temu liczył zaledwie 150 pracowników i zajmował dwa budynki, do tego dzielone z inną firmą. Dziś Intel Technology Poland to blisko 2 tys. pracowników i pięć budynków, których firma jest jedynym właścicielem, ale to wcale nie koniec dynamicznego rozwoju i zatrudniania pracowników.

Źródło: www.trojmiasto.pl

FOTO: Andrew Garfield i Claire Foy w debiucie Andy'ego Serkisa

Dodano: 20.03.2017 16:42 | 507 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z filmu "Breathe". Obraz jest reżyserskim debiutem aktora Andy'ego Serkisa. Na zdjęciu widnieją Andrew Garfield i Claire Foy. (kliknij, aby powiększyć) Film inspirowany jest prawdziwą historią. Garfield wciela się w Robina - przystojnego, inteligentnego mężczyznę, który kocha życie i przygody. I wtedy zapada na polio, co prowadzi do paraliżu. Jednak wraz z

Tagi: Filmy, Intel
Źródło: www.filmweb.pl

Dwa ciężkie grzechy bramkarza. Wypuścił piłkę, później jej nie złapał

Dodano: 19.03.2017 12:33 | 508 odsłon | 0 komentarzy

Na początek 29. kolejki włoskiej ekstraklasy remis w Turynie 2:2. Inter dogonił Torino, w czym pomógł mediolańczykom bramkarz gospodarzy i reprezentant Anglii Joe Hart. Za pierwszym razem wypożyczony z Manchesteru City Hart nie złapał piłki po niezbyt mocnym strzale. Później skompromitował się, gdy wyskoczył do dośrodkowania - piłki nie złapał, zaliczył pusty przelot. Po takich błędach noc musiała mu minąć koszmarnie.

Źródło: sport.tvn24.pl

Niegrzeczna Studentka

Dodano: 17.03.2017 22:41 | 481 odsłon | 0 komentarzy

Wyjątkowe kształty, gorący temperament, nieprzeciętna inteligencja... w tych kilku słowach najłatwiej mi opisać siebie...Jeżeli chcesz doświadczyć ciepła mojego ciała, przyjemności doznawania pieszczot oraz rozkoszy płynącej z gorącego seksu, to bardzo dobrze trafiłeś... Nie czekaj umów się już teraz.

Tagi: UPC, Play, Intel, Seks
Źródło: dupcia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone