Imieniny:
Wiadomości z tagiem Katastrofy  RSS
jutro, 22 mar 19:05 (PULS 2) - Niech żyje Król Julian

Dodano: 21.03.2017 14:22 | 495 odsłon | 0 komentarzy


Julian sprawia, że impreza urodzinowa pewnego młodego lemura kończy się katastrofą. Król postanawia posłużyć się kłamstwem i zrzucić całą winę na......

Źródło: teletydzien.interia.pl

Szef MON zawiadomił prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w sprawie Smoleńska

Dodano: 21.03.2017 11:09 | 2820 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek do departamentu wojskowego Prokuratury Krajowej wpłynęło zawiadomienie szefa MON w sprawie podejrzenia zdrady dyplomatycznej w sprawie katastrofy smoleńskiej – poinformowała rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bialik. W rozmowie z "Gazetą Polską Codziennie" Antoni Macierewicz informował, że dotyczy ono byłego premiera Donalda Tuska w związku z tragedią smoleńską.

Źródło: www.tvn24.pl

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej

Dodano: 21.03.2017 10:49 | 853 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek rano ekshumowano 14 ofiarę katastrofy smoleńskiej z grobu Wojciecha Seweryna, który znajduje się na cmentarzu w Żabnie pod Tarnowem - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Krajowej E

Źródło: feedproxy.google.com

Katastrofa smoleńska: Dziś kolejna ekshumacja

Dodano: 21.03.2017 10:14 | 381 odsłon | 0 komentarzy

Dziś rano ekshumowano 14 ofiarę katastrofy smoleńskiej z grobu Wojciecha Seweryna, który znajduje się na cmentarzu w Żabnie pod Tarnowem - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bialik. Ekshumowane ciało będzie poddane badaniom w Krakowie.

Penélope Cruz jako Donatella Versace w serialu "American Crime Story"

Dodano: 21.03.2017 8:50 | 864 odsłon | 0 komentarzy

Penélope Cruz zadebiutuje w amerykańskiej telewizji. Jej pierwszą rolą serialową będzie Donatella Versace. Zagra ją w serialu "Versace: American Crime Story". Będzie to trzecia odsłona antologii, którą tworzy Ryan Murphy. Pierwsza część poświęcona była O.J. Simpsonowi, a druga kulisom humanitarnej katastrofy, jaką była akcja pomocy ofiarom huraganu Katrina. "Versace: American Crime Story"

Źródło: www.filmweb.pl

=> Czy ujawnianie wysokości prowizji uratuje rynek <= [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 17.03.2017 7:50 | 556 odsłon | 0 komentarzy

Ubezpieczyciele uczą agentów racjonalnej sprzedaży. Ubezpieczyciele namawiają agentów, by sprzedawali nie tylko ceną. Ale sami nie znają innej metody sprzedaży - zdobywają rynek niemal wyłącznie obniżaniem stawek i podwyższaniem wysokości prowizji. A więc ceną. Wyjątki są nieliczne. Rynek już raz przeżył katastrofę UFK-ek, która w swej istocie, począwszy od samej konstrukcji produktu, zaczęła się od horrendalnych prowizji. Teraz podobna katastrofa szykuje się również w powszechnych ubezpieczeniach majątkowych - mieszkaniach, MŚP, komunikacji. Prowizje dobijają do horrendalnych wysokości. I to nie tylko w bancassurance. Coraz częściej i agenci trzymają ubezpieczycieli za gardło. Bez interwencji instytucji, bez wprowadzenia obowiązku ujawniania wysokości prowizji stoczymy się w przepaść. Choć samo ujawnianie prowizji to też zło.

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2019 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone