Imieniny:
Wiadomości z tagiem Platforma Obywatelska  RSS
Zalewski o Brexicie: jest możliwe porozumienie

Dodano: 21.03.2017 8:49 | 370 odsłon | 0 komentarzy

Jest możliwe porozumienie w sprawie Brexitu ze względu na wzajemne interesy między Wielką Brytanią a państwami unijnymi - mówił w "Rozmowie Poranka" w TVN24 BiS Paweł Zalewski, były eurodeputowany Platformy Obywatelskiej. - Pytanie, czy to, co jest najważniejszym interesem Polski, czyli prawa pracownicze i obywatelskie dla Polaków, którzy już tam pracują, zostaną utrzymane - zastanawiał się. Były europarlamentarzysta odniósł się także do listu przesłanego przez prezydenta Andrzeja Dudę do szefa Ministerstwa Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, w którym ten wyraża zaniepokojenie brakiem attaché wojskowych w najważniejszych państwach. Zdaniem Zalewskiego takie zaniedbanie jest przejawem "kolejnego etapu rozbrajania armii".

PiS drastycznie stracił w sondażach. To tłumaczenie rozkłada na łopatki

Dodano: 21.03.2017 7:36 | 835 odsłon | 0 komentarzy

Nie milkną echa po sondażu, w której partia rządząca niemal remisuje z Platformą Obywatelską. Badanie przeprowadził dla "Rzeczpospolitej" Instytut Badań Społecznych i Rynkowych IBRiS. Instytucja cieszyła się zaufaniem prawicowych publicystów dopóki wyniki sond były korzystne dla PiS. Zobacz, jak zareagowali, kiedy słupki partii Kaczyńskiego zaczęły spadać.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Poseł PO nadal bez zaproszenia do TVP i Polskiego Radia. Będzie bojkot mediów publicznych?

Dodano: 20.03.2017 21:11 | 591 odsłon | 0 komentarzy

Po trzykrotnym wykluczeniu posła Michała Szczerby (PO) z programów w mediach publicznych, klub parlamentarny Platformy Obywatelskiej we wtorek rozważy bojkot tych mediów - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Nie mam wątpliwości, że odmawianie mi udziału w programach to polityczny rewanżyzm PiS - mówi w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl poseł Szczerba.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Posadzili drzewka i zakopali szyszkÄ™.

Dodano: 20.03.2017 17:54 | 575 odsłon | 0 komentarzy

Na skwerze zieleni przy Kłodawce politycy Platformy Obywatelskiej zasadzili 3 drzewka. W ten sposób włączyli się w akcję "Całą Polska sadzi drzewa". Jednocześnie zaprotestowali przeciwko ustawie pozwalającą Ministerstwu Środowiska na zniesienie ograniczeń w wycinaniu drzew i lasów.

Źródło: tvgorzow.pl

KONIECZNIE ZOBACZ! PO znów podnosi szczyt hipokryzji. Przecież “nie pamiętam” to hasło ludzi, których bronią

Dodano: 18.03.2017 16:45 | 973 odsłon | 0 komentarzy

Kilkakrotnie nieoficjalnie pisaliśmy, że politycy Platformy Obywatelskiej osiągnęli szczyt, tudzież apogeum hipokryzji. Teraz dochodzimy do wniosku, że wtedy nieco wyolbrzymialiśmy, bowiem dziś - możemy to już chyba powiedzieć - zrobili to OFICJALNIE. O tym, że związani z wieloma aferami (Amber Gold, OLT Express, śledztwo smoleńskie) ludzie masowo zasłaniają się niepamięcią, informują coraz częściej wszystkie media

reklama

Copyright © 2008-2019 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone