Imieniny:
Wiadomości z tagiem Rowery  RSS
Koła do rowerów, których nie da się przedziurawić

Dodano: 21.03.2017 11:26 | 542 odsłon | 0 komentarzy

Wyobraź sobie oponę rowerową, której nie trzeba nigdy pompować. Oponę, która bez problemu zniesie najechanie na szkło czy gwóźdź, której nie da się tak po prostu przebić. Takie opony już istnieją i można je będzie niedługo kupić.

Tagi: Rowery, Opole
Źródło: www.chip.pl

Skrzyżowanie Narutowicza i Traugutta - jest wykonawca

Dodano: 21.03.2017 10:05 | 590 odsłon | 0 komentarzy


Przetarg z jesieni ubiegłego roku zakończył się fiaskiem. Wyłoniony wykonawca - PPUH „Interbud” - odmówił podpisania umowy. Po kolejnym przetargu zdecydował się jednak na przebudowę skrzyżowanie.
Inwestycja ma być gotowa w czerwcu tego roku. Podstawową zmianą będzie to, że kierowcy jadący ul. Traugutta od strona dworca, będą skręcali w ul. Piłsudskiego z ul. Narutowicza. Będą dostępne dwa pasy dla jadących od ul. Kościuszki i od strony właśnie Traugutta. Oprócz zmainy geometrii drogi wykonane zostanie odwodnienie, ciągi rowerowe, oświetlenie, zbudowane zostaną chodniki.
Koszt prac to 570 tys. zł.

Źródło: radioplus.com.pl

"Jak Gwiezdne wojny". Egzoszkielet pozwala znowu chodzić

Dodano: 21.03.2017 7:32 | 538 odsłon | 0 komentarzy

- Wygląda to, jak Gwiezdne wojny. Jestem jak robot - tak swoje wrażenia określa Dariusz Plinta, który przez 12 lat nie mógł wstać. Po wypadku na rowerze został w znacznej mierze sparaliżowany. Teraz może jednak znów cieszyć się ze stawiania kroków. Wszystko dzięki zaawansowanej technice pod postacią egzoszkieletu. Materiał programu "Polska i Świat".

Źródło: www.tvn24.pl

9-letni rowerzysta potrÄ…cony

Dodano: 20.03.2017 19:22 | 499 odsłon | 0 komentarzy

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Radzymińskiej i Jórskiego w Warszawie. - Dacia potrąciła chłopca jadącego na rowerze - informuje reporter tvnwarszawa.pl.

Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

4 Help wypożyczalnia ortopedyczna

Dodano: 20.03.2017 11:00 | 548 odsłon | 0 komentarzy

Lubelska wypożyczalnia ortopedyczna z dowozem do domu pacjenta której oferta dotyczy wypożyczenia sprzętu ortopedycznego z dowozem do domu klienta oraz przeszkoleniem z jego obsługi i postępowaniem z chorym przewlekle leżącym. Wiemy, że w dzisiejszych czasach ciężko jest uzyskać dofinansowanie na sprzęt dla osoby niepełnosprawnej oraz ile wiąże się z tym formalności i chodzenia po różnych urzędach. Dość często pacjent dostaje odmowę sfinansowania lub zbyt małe środki finansowe na zakupu sprzętu, który jest mu na co dzień niezbędny do prawidłowego funkcjonowania i powracania do zdrowia. Dlatego znaleźliśmy rozwiązanie udostępniamy Państwu ten sprzęt na taki okres na jaki go potrzebujecie, gdy pacjent wróci do zdrowia lub otrzyma odpowiednie dofinansowanie przyjeżdżamy do Państwa i zabieramy wypożyczone produkty. Nasza firma w ofercie posiada: - łóżka rehabilitacyjne model DALI II (pełna regulacja za pomocą pilota) - wózki aluminiowe oraz stalowe (również dla osób z otyłością lub o wadze powyżej 80kg) - podnośniki elektryczne wannowe (niemieckiej firmy AQUATEC) - pionizatory i parapodia statyczne i dynamiczne - materace przeciwodleżynowe - rowerki rehabilitacyjne - balkoniki Zalety naszej firmy: - niskie koszta najmu (odciążenie dla domowego budżetu) - serwis 24h ( w przypadku awarii usuwamy usterkę lub wymieniamy towar na nowy pozbawiony wad) - szybki termin realizacji usługi - profesjonalna obsługa.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Wynajmę mieszkanie Kraków, Bronowice

Dodano: 17.03.2017 7:39 | 509 odsłon | 0 komentarzy

Wynajmę mieszkanie w nowym budownictwie w budynku 3 kondygnacyjnym, na 2-im piętrze. Duży pokój 20 m2, osoba spora kuchnia i duża łazienka. Ponadto balkon z widokiem na Kopiec Piłsudskiego oraz duża piwnica. Obok trasa rowerowa. Bliskość Rudawy oraz Woli Justowskiej. Miejsce parkingowe. Spokojna okolica. Ładny dziedziniec. Bliskość kompleksu basenów i fitness. Dogodny dojazd do Starego Miasta. Poniższa kwota nie zawiera opłat. Telefon: 516 167752

Źródło: mieszkania.hiperogloszenia.pl

Rower miejski w Białymstoku bije rekordy popularności

Dodano: 02.08.2016 12:29 | 559 odsłon | 0 komentarzy


Od początku sezonu rowerowego do ostatnich dni lipca mieszkańcy Białegostoku skorzystali z Białostockiej Komunikacji Rowerowej już ponad 300 tys. razy. To rekordowy okres dla systemu BiKeR.

Tagi: Rowery, IKE
Źródło: portalkomunalny.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone