Imieniny:
Wiadomości z tagiem Seniorzy  RSS
W Fogo Unii sprawiedliwość dla wszystkich. Menedżer da im po trzy biegi

Dodano: 21.03.2017 7:30 | 212 odsłon | 0 komentarzy

Piotr Baron, menedżer Fogo Unii Leszno, podczas niedzielnego sparingu z MRGARDEN GKM-em sprawdzi sześciu seniorów. Będzie sprawiedliwie, bo każdy z nich dostanie szansę jazdy w trzech biegach.

Tagi: Seniorzy
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Seniorzy za kółkiem – jak oceniamy ich styl jazdy?

Dodano: 20.03.2017 17:00 | 424 odsłon | 0 komentarzy

Bydgoscy policjanci zakończyli kolejną edycję programu „50+ na drodze”, w trakcie którego przypomnieli sobie przepisy ruchu drogowego oraz zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Źródło: www.pomorska.pl

Lublinianie wyjechali na tor

Dodano: 16.03.2017 18:53 | 486 odsłon | 0 komentarzy

Zawodnicy Speed Car Motoru Lublin odbyli pierwszy trening na swoim torze. W zajęciach wzięli udział seniorzy i juniorzy lubelskiego zespołu.Spośród seniorów w Lublinie stawili się Daniel Jeleniewski i Maciej Kuciapa. Pierwszy z nich w tym sezonie będzie kapitanem drużyny. Na piątek zaplanowany jest kolejny trening, o ile pozwoli na to pogoda. Zawodnicy "Koziołków" przygotowują się do pierwszych sparingów. Pierwszym rywalem...

Źródło: nicesport.pl

Dom z zabudowaniami w okolicy Goleniowa

Dodano: 09.03.2017 10:44 | 432 odsłon | 0 komentarzy

Atrakcyjnie położony dom w Przemoczu gm.Maszewo. Dom o pow.użytkowej 210 m2 oraz dwa budynki gospodarcze z czerwonej cegły. Parter domu - 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki z WC. Nowa instalacja elektryczna i CO. Woda miejska, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dom ma dwa niezależne wejścia co stwarza możliwość korzystania przez dwupokoleniową rodzinę. Nowe pokrycie dachowe pozwala na adaptację strychu gdzie można wykonać dodatkowe pokoje. Budynek częściowo podpiwniczony. Na terenie posiadłości zlokalizowany jest pięknie zagospodarowany ogród, oraz dwa budynki gospodarcze, podwórko wyłożone brukiem kamiennym. Idealne miejsce na rodzinny dom dziecka lub dom seniora. Zapraszam na prezentację.

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone