środa, 23 maja 2018 r.  Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Wiadomości z tagiem Solidarność  RSS
Kopalnia Wapienia "Morawica" nagrodzona przez Andrzeja Dudę

Dodano: 21.03.2017 12:24 | 228 odsłon | 0 komentarzy

To wyróżnienia dla firm i instytucji, które przestrzegają prawa pracy oraz szanują uprawnienia pracowników. Prezydent Andrzej Duda wręczył nagrody laureatom IX edycji konkursu "Pracodawca Przyjazny Pracownikom", organizowanego przez NSZZ "Solidarność".

Źródło: www.radio.kielce.pl

Sześciu białostockich pracodawców wyróżnionych w konkursie Pracodawca Przyjazny PracownikomSześciu białostockich pracodawców wyróżnionych w konkursie Pracodawca Przyjazny Pracownikom

Dodano: 21.03.2017 10:04 | 203 odsłon | 0 komentarzy


Konkurs organizowany jest przez NSZZ "Solidarność" pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy. Jest to promocja pracodawców, którzy wyróżniają się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy - wyjaśnia rzecznik...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Leśnicy "spontanicznie" poprą Jana Szyszkę. Jeśli tego nie zrobią, znajdą się na "czarnej liście"

Dodano: 21.03.2017 6:40 | 291 odsłon | 0 komentarzy

Pomorscy pracownicy Lasów Państwowych zrzeszeni w "Solidarności" 23 marca przyjadą do Warszawy, aby podczas głosowanego w Sejmie wotum nieufności dla Jana Szyszki wyrazić poparcie dla ministra. Dzień wcześniej do stolicy przyjadą też leśnicy z Lublina, Łodzi, Radomia i Warszawy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że do wyjazdów namawia Sekretariat Lasów Państwowych, podległy ministrowi Szyszce. Instytucja chce znać nazwiska nieobecnych osób - podaje trójmiejska "Gazeta Wyborcza".

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Polska to kraj małych cwaniaków

Dodano: 10.03.2017 11:38 | 264 odsłon | 0 komentarzy

- Nierozliczenie komuny było grzechem pierworodnym, uniemożliwiło zbudowanie prawdziwej wspólnoty. Od początku III RP była raczej stowarzyszeniem opartym na wspólnym interesie dominujących grup - mówi prof. Zbigniew Stawrowski, filozof polityki, autor takich książek jak "Solidarność znaczy więź. W kręgu myśli Józefa Tischnera i Jana Pawła II" czy "Budowanie na piasku".

Źródło: ksiazki.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone