Imieniny:
Wiadomości z tagiem Unia Europejska  RSS
Morawiecki: podchodzimy bardzo krytycznie do nowych ustaleń UE ws. emisji CO2

Dodano: 21.03.2017 14:02 | 550 odsłon | 0 komentarzy

Podchodzimy bardzo krytycznie do nowych ustaleń, które proponuje Unia Europejska w sprawie emisji CO2; są one niebezpieczne dla polskiego przemysłu energetycznego, hutniczego i górnictwa – powiedział w środę w Gdyni wicepremier Mateusz Morawiecki.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Koszty pracy w górę

Dodano: 21.03.2017 13:16 | 551 odsłon | 0 komentarzy

W IV kwartale 2016 r. godzinowe koszty pracy w Polsce były wyższe o 5,4 proc. w porównaniu do analogicznego okresu czasu rok wcześniej - wynika z nowych danych opublikowanych przez Eurostat. W całej Unii Europejskiej wzrost wyniósł w tym czasie 1,7 proc. rok do roku.

Źródło: www.podatki.biz

UE nakłada sankcje na syryjskich dowódców

Dodano: 21.03.2017 11:18 | 818 odsłon | 0 komentarzy

Unia Europejska dodała czterech wysokich rangą syryjskich dowódców wojskowych do listy objętych sankcjami w związku z ich odpowiedzialnością za użycie broni chemicznej przeciw ludności cywilnej - poinformowała w poniedziałek Rada UE.

Źródło: www.deon.pl

Rząd W. Brytanii: rozpoczęcie Brexitu 29 marca

Dodano: 21.03.2017 11:18 | 909 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiciel brytyjskiego rządu przy Unii Europejskiej Tim Barrow powiadomił w poniedziałek unijne instytucje, że 29 marca premier Theresa May wyśle oficjalny list informujący o zamiarze opuszczenia Wspólnoty - podało Downing Street.

Źródło: www.deon.pl

UE pracuje nad Deklaracją Rzymską. Uchyli furtkę dla Unii wielu prędkości?

Dodano: 20.03.2017 23:28 | 802 odsłon | 0 komentarzy


​Ministrowie i dyplomaci z 27 państw Unii Europejskiej bez Wielkiej Brytanii pracują nad ostateczną treścią Deklaracji Rzymskiej, która zostanie uroczyście podpisana w sobotę w stolicy Włoch. Projekt dokumentu akcentuje jedność, ale i uchyla furtkę dla Unii wielu prędkości.

Źródło: www.rmf24.pl

Turcja grozi wypowiedzeniem umowy z UE

Dodano: 20.03.2017 22:18 | 691 odsłon | 0 komentarzy

Bruksela nie ma pomysłu na rozwiązanie problemu, jeśli Turcja zerwie z Unią Europejską umowę dotyczącą powstrzymywania napływu imigrantów.

Źródło: feedproxy.google.com

Unia Europejska daje Facebookowi, Twitterowi i Google miesiÄ…c na walkÄ™ z oszustwami w ich serwisach

Dodano: 20.03.2017 20:23 | 612 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Europejska wezwała największe platformy społecznościowe: Facebooka, Twittera i Google+ do wprowadzenia rozwiązań ograniczających pobieranie od użytkowników pieniędzy za wątpliwej jakości oferty i usługi. KE domaga się zarówno zmian w regulaminach serwisów, jak i bezpośrednich działań walczących z próbami oszustwa. Internetowi giganci mają miesiąc na przedstawienie odpowiednich projektów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zostań opiekunką osób starszych.

Dodano: 20.03.2017 17:52 | 612 odsłon | 0 komentarzy

Jesteśmy liderem wśród firm oferujących pracę dla opiekunek osób starszych na terenie unii europejskiej. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz kompleksowość. Poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatki, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt na terenie Polski, Niemiec i Anglii. Zapewniamy: - szkolenia językowe i opiekuńcze - atrakcyjne zarobki(ponad 5000zł/miesiąc) i terminowe wypłaty wynagrodzenia - bezpieczną i legalną formę współpracy - elastyczną długość pobytu: wyjazdy na 1, 2, 3 miesiące - sprawdzone oferty pracy dla opiekunek osób starszych - opłacone składki ZUS - całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (dla wyjazdów do Wielkiej Brytanii także opłacenie kosztów pozwoleń związanych z pracą w Wielkiej Brytanii) - pakiety dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdów za granicę - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego - transport bezpośrednio do domu podopiecznego Obowiązki opiekunki: - sprawowanie opieki nad podopiecznym - organizowanie czasu wolnego - uczestnictwo w prostych pracach domowych: sprzątaniu, gotowaniu, zakupach Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą z nami zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego na stronie www.opiekunkarekrutacja.pl Na podstawie wypełnionych danych nasz dział rekrutacyjny skontaktuje się z Panią opowie o szczegółach oferty jak i odpowie na wszystkie pytania.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Przeciwko długodystansowemu transportowi zwierząt

Dodano: 20.03.2017 16:13 | 618 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. We wtorek, 21 marca, o godz. 16 na rzeszowskim Rynku Rzeszowskie Stowarzyszenie Otwarte Klatki po raz kolejny zorganizuje akcję uliczną, będącą protestem przeciwko długodystansowemu transportowi zwierząt. Akcja odbywa się w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii Stop the Trucks. - Każdego roku miliony kur, cieląt, świń, owiec, kóz i koni są transportowane na terenie Unii Europejskiej i [...]

Źródło: supernowosci24.pl

RYSUNEK TECHNICZNY-GRAFIKA INŻYNIERSKA szkolenia-korepetycje

Dodano: 20.03.2017 10:18 | 732 odsłon | 0 komentarzy

SZKOLENIA, NAUKA, TRENINGI, KOREPETYCJE, z zakresu: RYSUNEK TECHNICZNY- maszynowy, GRAFIKA INŻYNIERSKA-rysunek techniczny, ZAPIS KONSTRUKCJI - wszystkie poziomy, czytanie rysunków technicznych. Chętnie nawiążę stałą współpracę z firmami szkoleniowymi i firmami zainteresowanymi rysunkiem technicznym. Posiadam duże doświadczenie oraz wieloletnią praktykę w udzielaniu korepetycji i nauki na każdym poziomie zaawansowania: studentom, uczniom i pracownikom w firmach. Dzięki naszej współpracy, z łatwością zaliczysz przedmioty rysunek techniczny- grafikę inżynierską i projekty, w każdym semestrze oraz zapewnisz sobie sukcesy w pracy zawodowej! Zapewniam pomoce dydaktyczne i know how! Posiadam autorski program i materiały nauczania. Prowadzę również zajęcia (wykłady, ćwiczenia, treningi, korepetycje) wyjazdowo, na całym terenie Polski, po uzgodnieniu- dla: firm szkoleniowych, produkcyjnych(w tym firm TS, Automotive), grup uczących się, osób indywidualnych oraz w ramach szkoleń i projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Opracowuję również materiały szkoleniowe, dydaktyczne,ćwiczeniowe, treningowe, modele itp z zakresu rysunku technicznego-maszynowego i grafiki inżynierskiej na potrzeby szkoleń, kursów, treningów.... ZAPRASZAM www.facebook.com/rysunektechniczny/info?tab=page_info PS. - szczegóły uzgodnimy telefonicznie - stacjonarnie Chorzów(woj.śląskie) - wyjazdowo: cała Polska

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone