Imieniny:
Wiadomości z tagiem Wielka Brytania  RSS
Pt, 24 mar 21:50 (TVN 7) - Agent Cody Banks 2: Cel Londyn

Dodano: 21.03.2017 14:21 | 469 odsłon | 0 komentarzy


Nastoletni agent specjalny Cody Banks zostaje wysłany z misją do Wielkiej Brytanii. Ma udawać studenta elitarnej szkoły, aby odzyskać tajne urządzenie...

Źródło: teletydzien.interia.pl

KE: zobowiązania finansowe W. Brytanii powinny być honorowane

Dodano: 21.03.2017 14:02 | 486 odsłon | 0 komentarzy

Zobowiązania finansowe, jakie Wielka Brytania podjęła jako członek UE, powinny być honorowane; inaczej pozostałe 27 krajów będzie musiało wyrównać rachunek - oświadczyła KE, wskazując na kolejny obszar trudnych negocjacji rozwodowych między "27" a Londynem.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Pracownik szkółki roślin

Dodano: 21.03.2017 13:36 | 650 odsłon | 0 komentarzy

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458), poszukuje dla naszego klienta na terenie Wielkiej Brytanii osób na stanowisko: Pracownik szkółki roślin Obowiązki: - kompletowanie zamówień - zbieranie odpowiednich roślin na wózki i dostarczanie ich na miejsce odbioru - przesadzanie roślin - podlewanie i inne prace na polecenie zarządcy farmy - przenoszenie skrzynek i doniczek z sadzonkami Oczekiwania: - Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - mile widziane - Komunikatywna znajomość j. obcego – mile widziana Oferujemy: - Zorganizowane zakwaterowanie - Darmowy posiłek Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail: praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 531 598 055. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Atak Doris

Dodano: 21.03.2017 11:33 | 693 odsłon | 0 komentarzy

Wiejąca z prędkością do 150 kilometrów na godzinę wichura Doris uderzyła w czwartek w Wielką Brytanię, paraliżując transport kolejowy i powodując znaczne opóźnienia w ruchu lotniczym.

Źródło: nauka.wiara.pl

UE szlifuje Deklarację Rzymską; może uchylić furtkę dla wielu prędkości

Dodano: 21.03.2017 11:19 | 754 odsłon | 0 komentarzy

Ministrowie i dyplomaci z 27 państw UE bez Wielkiej Brytanii pracują nad ostateczną treścią Deklaracji Rzymskiej, która zostanie uroczyście podpisana w sobotę w stolicy Włoch. Projekt dokumentu akcentuje jedność, ale i uchyla furtkę dla Unii wielu prędkości.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Inflacyjna niespodzianka w Wielkiej Brytanii

Dodano: 21.03.2017 10:55 | 403 odsłon | 0 komentarzy


Inflacja konsumencka w Wielkiej Brytanii okazała się wyższa od oczekiwań ekonomistów. W reakcji na te dane funt zauważalnie się umocnił.

Źródło: www.bankier.pl

UE pracuje nad Deklaracją Rzymską. Uchyli furtkę dla Unii wielu prędkości?

Dodano: 20.03.2017 23:28 | 802 odsłon | 0 komentarzy


​Ministrowie i dyplomaci z 27 państw Unii Europejskiej bez Wielkiej Brytanii pracują nad ostateczną treścią Deklaracji Rzymskiej, która zostanie uroczyście podpisana w sobotę w stolicy Włoch. Projekt dokumentu akcentuje jedność, ale i uchyla furtkę dla Unii wielu prędkości.

Źródło: www.rmf24.pl

Zostań opiekunką osób starszych.

Dodano: 20.03.2017 17:52 | 613 odsłon | 0 komentarzy

Jesteśmy liderem wśród firm oferujących pracę dla opiekunek osób starszych na terenie unii europejskiej. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz kompleksowość. Poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatki, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt na terenie Polski, Niemiec i Anglii. Zapewniamy: - szkolenia językowe i opiekuńcze - atrakcyjne zarobki(ponad 5000zł/miesiąc) i terminowe wypłaty wynagrodzenia - bezpieczną i legalną formę współpracy - elastyczną długość pobytu: wyjazdy na 1, 2, 3 miesiące - sprawdzone oferty pracy dla opiekunek osób starszych - opłacone składki ZUS - całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (dla wyjazdów do Wielkiej Brytanii także opłacenie kosztów pozwoleń związanych z pracą w Wielkiej Brytanii) - pakiety dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdów za granicę - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego - transport bezpośrednio do domu podopiecznego Obowiązki opiekunki: - sprawowanie opieki nad podopiecznym - organizowanie czasu wolnego - uczestnictwo w prostych pracach domowych: sprzątaniu, gotowaniu, zakupach Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą z nami zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego na stronie www.opiekunkarekrutacja.pl Na podstawie wypełnionych danych nasz dział rekrutacyjny skontaktuje się z Panią opowie o szczegółach oferty jak i odpowie na wszystkie pytania.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Podatki na świecie: Wielka Brytania podnosi podatek drogowy

Dodano: 20.03.2017 13:50 | 467 odsłon | 0 komentarzy

Już 1 kwietnia br. w życie wejdą zmiany dotyczące opodatkowania nowo rejestrowanych w Wielkiej Brytanii pojazdów. W przypadku większości samochodów podatek będzie wyraźnie wyższy. Wyjątkiem są pojazdy elektryczne, które w ogóle zwolniono z daniny. Wysokość podatku drogowego będzie ściśle uzależniona od poziomu emisji dwutlenku węgla.

Źródło: www.podatki.biz

Stolarz

Dodano: 17.03.2017 14:42 | 568 odsłon | 0 komentarzy

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458), poszukuje do pracy na terenie Wielkiej Brytanii osób na stanowisko: Stolarz Obowiązki: - Wykonywaniu drewnianych mebli do kuchni, łazienki i sypialni - Wykonywaniu drewnianych drzwi, okien i schodów - Wykonywanie lad barowych i biurek do recepcji w hotelach i restauracjach. Oczekiwania: - Doświadczenie - Komunikatywna znajomość j. angielskiego - mile widziana Oferujemy: - Zakwaterowanie - Możliwość nadgodzin - Dobre zarobki Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail kontakt@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 531 598 055. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone