Imieniny:
Wiadomości z tagiem Wynajem  RSS
Wypożyczalnia Samochodów wynajem aut

Dodano: 21.03.2017 12:53 | 520 odsłon | 0 komentarzy

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA WYPOŻYCZALNIA W POLSCE POŁUDNIOWEJ FCT24 GLIWICE FCT24 to najnowocześniejsza i najprężniej rozwijająca się wypożyczalnia w południowej Polsce. Zadowolenie naszych klientów to blisko 99,2% co powoduje że jesteśmy liderem w branży. Nasze podejście do klientów jest na najwyższym poziomie dzięki czemu jesteśmy najczęściej polecana firmą w branży. Dysponujemy flotą najnowocześniejszych samochodów z różnych segmentów klasowych, w ilości 70 sztuk. Nasza flota z miesiąca na miesiąc się powiększą. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie po przez to wyprzedzamy naszą konkurencje. Jesteście Państwo zainteresowani wynajmem zapraszamy do kontaktu Future Car Transport - wypożyczalnia samochodów Gliwice-Zabrze-Ruda Śląska-Chorzów-Pyskowice-Katowice-Mikołów Wypożycz samochód: 503996996 www.fct24.pl

Źródło: auto-komis.hiperogloszenia.pl

Nowoczesne akademiki - potencjał na rynku nieruchomości komercyjnych

Dodano: 21.03.2017 11:35 | 804 odsłon | 0 komentarzy

Inwestowanie w nowoczesne akademiki to dynamicznie rozwijający się sektor rynku nieruchomości komercyjnych. Niedostateczna ilość miejsc noclegowych w ofercie uczelni wyższych i zwiększające się oczekiwania studentów względem lokali pod wynajem wymuszają..

Źródło: inwestycje.pl

WSA. Wynajem samochodu pracownikowi a prawo do pełnego odliczenia VAT

Dodano: 21.03.2017 11:20 | 491 odsłon | 0 komentarzy

Z uzasadnienia: Możliwość wykorzystywania samochodów osobowych przez pracowników spółki, na ich potrzeby prywatne, ale na podstawie odpłatnej umowy najmu zawartej ze spółką, nie oznacza, że to spółka będzie wykorzystywać samochody na swoje potrzeby prywatne. Zasadne należy uznać twierdzenie, że samochody osobowe spółka zamierza wykorzystywać wyłącznie do swojej działalności gospodarcze związanej z wynajmowaniem pojazdów samochodowych.

PIT od sprzedaż nieruchomości. Wynajem mieszkania a prawo do ulgi mieszkaniowej

Dodano: 21.03.2017 11:10 | 491 odsłon | 0 komentarzy

Pytanie podatnika: Czy wynajmowanie zakupionego mieszkania osobom trzecim do czasu, aż Wnioskodawca w nim zamieszka, nie spowoduje utraty zwolnienia, o którym mowa w art. 21 ust. 1 pkt 131 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych?

Źródło: www.podatki.biz

Przewóz osób - branża transportowa lokalnie, Kraków

Dodano: 20.03.2017 10:36 | 724 odsłon | 0 komentarzy

Przewóz osób - Kraków i okolice. Rynek usług transportowych w Polsce jest bardzo obszerny w szczególności branża przewozu osób, której przyjrzymy się bliżej na lokalnym rynku jakim jest Kraków. Działa tu wiele korporacji taksówkarskich jak i firmy, które w swojej ofercie mają wynajem busów i autokarów z kierowcą. Zaczerpnęliśmy kilka opinii na temat niektórych przedsiębiorstw i chcemy się teraz z Państwem nimi podzielić.

Źródło: di.com.pl

Dom +Dacia- Na jednej posesji ( W Inskich parku Krajobrazowy

Dodano: 17.03.2017 11:28 | 485 odsłon | 0 komentarzy

Sprzedaż lub wynajem obiektu położonego nad jeziorem Ińsko, na terenie ińskiego parku krajobrazowego. Wypoczynek na łonie natury, w spokoju i ciszy lasów i jezior Pojezierza Ińskiego. Działka o powierzchni 5600 m2 położona jest bezpośrednio nad jeziorem Ińsko i posiada własny dostęp do jeziora i pomost. --------------Dom murowany:------------------------ konstrukcja budynku: murowana materiał ścian: gazobeton, kamień stropy: beton kształt dachu: dwuspadowy pokrycie dachu: dachówka okna: PCV liczba łazienek z WC: 2 źródło c.w.: centralne ogrzewanie dom jest podpiwniczony i posiada garaż. ------------------Dom drewniany:---------------------- konstrukcja budynku: drewniana materiał ścian: drewno stropy: drewniane kształt dachu: dwuspadowy pokrycie dachu: dachówka okna: drewno liczba łazienek z :WC 1 źródło c.w.: bojler elektryczny Euro:350.000 Tel:0048-603583868

Tagi: Wynajem, Dacia
Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Ogłoszenie nieruchomości dodaj je do naszego serwisu !

Dodano: 09.03.2017 16:56 | 542 odsłon | 0 komentarzy

Poszukujesz lub chcesz sprzedać mieszkanie lub może wynająć ? już teraz dodaj je bezpłatnie do naszego serwisu, z pewnością zwiększysz tym zabiegiem promocję twojej oferty Ogloszenia-Nieruchomosci24.pl – szybko sprzedaż bądź wynajmiesz. Zapraszamy.

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Jak zostać rentierem?

Dodano: 26.02.2016 12:25 | 486 odsłon | 0 komentarzy


Myślę że każdy z nas chociaż raz pomyślał sobie "jak dobrze byłoby nie pracować i wzbogacać się z tego co już mam". Czy to jest możliwe? Oczywiście że jest, wystarczy zostać rentierem. Kim jest rentier? Rentier to osoba, która żyje z otrzymywanych zysków z posiadanego przez siebie majątku, może to być czynsz z wynajmu posiadanych ...]

Źródło: finanse-dlugi.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 nifo.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone